Srijeda, 20 Siječanj 2016 14:06

U Vojarni 123. brigade u Požegi održana svečana primopredaja dužnosti zapovjednika

Danas je u Središtu za obuku i doktrinu logistike u Vojarni 123. brigade u Požegi održana svečana primopredaja dužnosti zapovjednika. Novog zapovjednika pukovnika Matu Tomaševića na tu je dužnost imenovala predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar - Kitarović. Svečanosti su nazočili brojni uzvanici među kojima i požeško - slavonski župan Alojz Tomašević te zapovjednik Zapovjedništva za potporu general bojnik Drago Matanović koji je novom zapovjedniku Središta uručio stijeg postrojbe kao simboličan čin preuzimanja odgovornosti. "Iznimna mi je čast što vas mogu pozdraviti u trenutku svečane primopredaje dužnosti. Zahvaljujem se na ukazanom povjerenju i odgovorno prihvaćam dodijeljenu zadaću koje ću opravdati predanim radom kako mene osobno tako i postrojbe kojoj sam zapovjednik" rekao je tom prigodom pukovnik Tomašević.

Pročitano 3658 puta