Četvrtak, 14 Siječanj 2016 14:28

Udruga Požežana najavila održavanje požeškog gospodarskog foruma

U Županijskoj vijećnici danas je održan sastanak na temu organizacije požeškog gospodarskog foruma "Požega 2025. - bolje mjesto za život". Sastanku su nazočili saborski zastupnik Franjo Lucić, požeško - slavonski župan Alojz Tomašević i njegovi zamjenici, predsjednik Županijske gospodarske komore Luka Balenović, gospodarstvenici Požeško - slavonske županije, gradonačelnici i načelnici te predstavnici Udruge Požežana Vallis Aurea. Predsjednik Udruge Leon Begić predstavio je nazočnima projekte koje su inicirali i ostvarili u proteklih godinu i pol od osnutka te najavio slijedeći projekt, odnosno gospodarski forum, zbog kojega je danas i održan sastanak. "Forum će biti kvalitetno, pozitivno i inspirativno druženje vodećih poslovnih ljudi Požeštine. Okupit će stručne i ambiciozne poslovne ljude koji svoju energiju žele udružiti radi razvoja nove poslovne paradigme, novog optimizma i repozicioniranja društva i prostora Požeštine" rekao je tom prigodom Begić.

Pročitano 3360 puta