Petak, 04 Prosinac 2015 12:56

Potpisan Sporazum o partnerstvu u provedbi projekta

U Požeško - slavonskoj županiji danas je potpisan Sporazum o partnerstvu u provedbi projekta Obnova i revitalizacija povijesnih građevina - Kursalon, Wandelbahn i perivoj u Lipiku. Sporazum su potpisali predsjednik Turističke zajednice Požeško - slavonske županije župan Alojz Tomašević, investitor Zdravko Mikolić, predsjednik Turističke zajednice grada Lipika gradonačelnik Vinko Kasana i direktorica Regionalne razvojne agencije Panora Senka Horvat. "Iznimno mi je zadovoljstvo potpisati danas ovaj sporazum jer on predstavlja razvoj našeg grada Lipika, ali i naše županije. Činimo sve kako bi zaustavili odlazak ljudi sa našeg područja i svaki investitor u našoj županiji je dobrodošao. Ovdje se radi o investiciji od 200 milijuna kuna koja će Lipiku vratiti nekadašnji sjaj" rekao je prigodom potpisivanja župan Tomašević. Investitor Mikolić zahvalio je svima na izvanrednoj suradnji i istaknuo kako se nada da okreću novu stranicu razvoja grada Lipika.

Pročitano 3350 puta