Subota, 07 Studeni 2015 00:00

Obilježena obljetnica osnutka 123. brigade

Danas je u Požegi obilježena dvadeset i četvrta obljetnica osnutka 123. brigade. Polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća na Trgu 123. brigade brojna izaslanstva odala su počast poginulim hrvatskim braniteljima među kojima i izaslanstvo Koordinacije udruga proisteklih iz Domovinskog rata, izaslanstvo zapovjedništva 123. brigade, izaslanstvo ministarstva branitelja, izaslanstvo vojske, policije te mnogi drugi. U ime Požeško - slavonske županije počast su odali župan Alojz Tomašević, njegovi zamjenici Ferdinand Troha i Željko Jakopović te županijski vijećnici Franjo Lucić i Antonija Jozić. Nakon polaganja vijenaca u crkvi Sv. Lovre služena je misa za sve poginule i umrle pripadnike 123. brigade. Obilježavanje obljetnice završilo je prijemom kod župana Alojza Tomaševića. 

Pročitano 3394 puta