Utorak, 03 Studeni 2015 14:16

Požeško - slavonska županija pokrovitelj 8. Sajma poslova

Pod pokroviteljstvom Požeško - slavonske županije i Grada Požege danas je u Požegi održan 8. Sajam poslova u organizaciji Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Područnog ureda Požega. Sajmu je nazočio i prigodno se obratio nazočnima župan Alojz Tomašević. "Pokrovitelji smo ovog sajma jer vrlo je bitno povezati poslodavce i potencijalne zaposlenike. Zaposlenje znači i ostanak na svome ognjištu, na svojoj zemlji i u svome domu" rekao je župan Tomašević. Sajam poslova organizira se i za poticanje nezaposlenih osoba u aktivnom traženju posla, radi stvaranja partnerstva i suradnje svih dionika na tržištu rada. Požeška Gimnazija,domaćin 8. Sajma poslova, danas je ugostila tridesetak tvrtki s područja Požeško - slavonske županije koje su se prezentirale potencijalnim zaposlenicima. 

Pročitano 3110 puta