Utorak, 27 Listopad 2015 12:01

Županija subvencionira razvoj i unapređenje lovstva

Požeško - slavonska županija raspisala je natječaj za dodjelu subvencija i donacija za razvoj i unapređenje lovstva. Na danas održanoj konferenciji za medije župan Alojz Tomašević pozvao je lovačka društva da se jave na natječaj. "Natječaj je otvoren danas i prijave se primaju do 30. studenog 2015. godine i pozivam sve lovce, lovačka društva da se jave na natječaj. Ujedno koristim priliku kako bih se zahvalio svim lovcima, a njih je 1200 na području naše županije, na svemu što rade i podržavaju razvoj našeg kraja kroz brigu o životinjama, ali i prirodi koja nas okružuje. Lov je vrlo interesantna grana privrede, a naš kraj ima izvrsne uvjete za lovni turizam" rekao je župan Tomašević. Natječaj je objavljen na internetskim stranicama Požeško - slavonske županije i može se pogledati ovdje: http://www.pszupanija.hr/dokumenti/category/48-ured-za-gospodarstvo-i-graditeljstvo.html

Pročitano 3231 puta