Ponedjeljak, 26 Listopad 2015 11:11

Požeško - slavonska županija dodjeljuje nove studentske stipendije

Požeško - slavonska županija i ove godine nastavlja sa dodjelom studentskih stipendija. Župan Alojz Tomašević na današnjoj tiskovnoj konferenciji tom prigodom je rekao: "Požeško - slavonska županija i ove godine u svome proračunu osigurala je sredstva za dodjelu studentskih stipendija. Iznos nije smanjivan, ostao je isti kao i prošle godine, 420.000,00 kuna, i nadam se kako ćemo ga ubuduće samo povećavati jer znam koliko te stipendije znače roditeljima i njihovoj djeci. Raspisivanjem novog natječaja za dodjelu stipendija Županija će ukupno stipendirati 69 studenata, mladih ljudi koji su budućnost ove županije". Pročelnica Upravnog odjela za društvene djelatnosti Vesna Vlašić izjavila je da će natječaj za dodjelu stipendija biti raspisan već sutra na internet stranicama Požeško - slavonske županije.

Pročitano 4621 puta