Utorak, 20 Listopad 2015 09:37

Nagrađen projekt Tehničke i Obrtničke škole Požega

Požeško - slavonski župan Alojz Tomašević primio je danas ravnatelje, mentore i učenike Tehničke škole Požega i Obrtničke škole Požega koji su dobili treću nagradu u kategoriji najboljih projekata srednjih strukovnih škola u turizmu za projekt Aureus Mons. Ravnateljica Obrtničke škole Iva Šnajder zahvalila je županu na podršci te istaknula kako je za njih kao školu najvažnije poticanje izvrsnosti na svim područjima. "Radi se o aplikaciji koja uz pomoć modernih tehnologija predstavlja naše krajobraze. Prošle godine osvojili smo prvo nagradu, ove godine treću i nastavit ćemo i dalje ići tim smjerom jer učenici vole ovakav način rada pomoću kojeg razvijaju kreativnost. Nadam se da se uskoro vidimo ovdje sa novim rezultatima" rekao je ravnatelj Tehničke škole Zoran Galić. Župan Tomašević čestitao im je na postignutim uspjesima, a pogotovo učenicima:" Vi, mladi ljudi željni znanja, vi ste budućnost naše županije. Ova nagrada i nagrade prije nje dokaz su da se izvrsnost isplati. Pomoću vaše aplikacije naša županija postaje bolja, dostupnija destinacija turistima i hvala vam na tome što već sada sudjelujete u razvoju našeg kraja". Primanju su nazočili i zamjenik župana Ferdinand Troha, pročelnica Upravnog odjela za društvene djelatnosti Vesna Vlašić, mentori Bojan Sikirica i Hrvoje Mikolčević.

Pročitano 3810 puta