Ponedjeljak, 12 Listopad 2015 13:39

Požeške i pleterničke mažoretkinje na primanju kod župana

Požeško - slavonski župan Alojz Tomašević primio je danas u Županijskoj vijećnici predstavnike požeških i pleterničkih mažoretkinja. Predsjednica udruge Požeške mažoretkinje Marina Mihelčić zahvalila je županu na prijemu i kratko predstavila postignuća na nedavno održanom Europskom prvenstvu u Italiji. Članica Požeških mažoretkinja Adrijana Jurić osvojila je 1. mjesto u seniorskoj grupi, seniorska ekipa osvojila je 2. mjesto dok su Ivan Marinović i Adrijana Jurić u paru osvojili 3. mjesto. U ime pleterničkih mažoretkinja Stela Lucić pohvalila je juniorke pleterničkih mažoretkinja koje su na istom prvenstvu osvojile 2. mjesto. Župan Tomašević čestitao im je na uspjesima: "Čestitam na izvrsnom rezultatu vama i vašim trenericama. Hvala vam što predstavljate Požeško - slavonsku županiju i vaše gradove na najbolji mogući način te vas ovom prilikom molim ne idite iz županije nego svoje živote i svoju budućnost vežite uz nju jer i vi ste nositelji razvoja našeg kraja".

Pročitano 3139 puta