Četvrtak, 01 Listopad 2015 00:00

Čestitka župana Tomaševića povodom Međunarodnog dana starijih osoba

Dragi žitelji Požeško – slavonske županije, dragi umirovljenici,

današnji dan, 1. listopada, koji se obilježava i kao Međunarodni dan starijih osoba, prigoda je kojom se moramo sjetiti svih Vas koji ste svoj životni i radni vijek proveli u našoj županiji, ulažući svoja znanja, iskustvo i vrijeme kako bi izgradili što bolju budućnost na ovim prostorima. Požeško – slavonska županija nastojat će vam i dalje pomagati u rješavanju problema s kojima se susrećete. Uz čestitku za Međunarodni dan starijih osoba želim Vam puno zdravlja, sreće i osobnog zadovoljstva te da današnji dan provedete na način kako to najviše volite i želite. 

 

                                                                                                           Vaš župan Alojz Tomašević

 

Pročitano 3213 puta