Srijeda, 09 Rujan 2015 13:40

Investicije u Lipiku u punom zamahu

Župan Alojz Tomašević primio je danas u svome uredu investitora i vlasnika ZRC Lipik Zdravka Mikolića i gradonačelnika Lipika Vinka Kasanu. "Moram vam priznati da ste vi rijetka pozitivna iznimka i primjer suradnje i podrške investitorima. Lipik smo prepoznali kao jedinstvenu destinaciju na kontinentu, Opatiju na kontinentu " rekao je tom prigodom Mikolić. Njegova obiteljska tvrtka ITEMA iz Zagreba do sada je uložila oko dva milijuna eura i ne planiraju ostati na tome. U tijeku je izrada projekta koji će aplicirati prema fondovima EU kako bi povukli što više sredstava za obnovu kulturne baštine, Kursalona i Wandelbahna. Župan Tomašević tom prigodom je još jednom ponovio kako su vrata Požeško - slavonske županije otvorena svim investitorima.

Pročitano 3938 puta