Četvrtak, 13 Kolovoz 2015 12:06

Župan obišao radove na cesti Bučje - Lovčić

Požeško - slavonski župan Alojz Tomašević, u pratnji ravnatelja Županijske uprave za ceste Mije Jozaka i zamjenika gradonačelnice Pleternice Domagoja Katića, obišao je danas završne radove na lokalnoj cesti Bučje - Lovčić. Dionica duga 1,1 kilometar do kraja dana biti će asfaltirana, a krajem idućeg tjedna i svi ostali radovi biti će završeni. Cesta Bučje - Lovčić nije samo od važnosti za stanovnike tih dvaju mjesta nego i za stanovnike dvaju županija, Požeško - slavonske i Brodsko - posavske jer povezuje dvije županije što je od iznimnog značaja i za ruralni razvoj. Do kompletno asfaltirane ceste nedostaje još oko 2 km na području Brodsko - posavske županije koje planiraju asfaltirati iduće godine. 

Pročitano 5353 puta