Ponedjeljak, 04 Svibanj 2015 09:59

Aktivni tjedan župana Tomaševića

Požeško - slavonski župan Alojz Tomašević  protekloga tjedna imao je niz aktivnosti. Tjedan je započeo radnim sastankom u Bruxellesu kao član Odbora regija Europske unije. Teme sastanka bile su: 1. Provedba europske politike susjedstva tijekom 2013. godine, 2. Lokalne i regionalne vlasti i višerazinska zaštita vladavine prava i temeljnih prava u EU, 3. Napori da se promiče prava solidarnost u stvarnoj europskoj migracijskoj politici, 4. Pristojan život za sve - od vizije do zajedničkog djelovanja. Hrvatska zajednica županija također je protekloga tjedna organizirala radni sastanak u Skradinu na kojemu se, između ostaloga, raspravljalo o problematici funkcioniranja sustava obrane od tuče. Nakon toga župani su obišli Sajam agroturizma Šibensko - kninske županije.  Istoga tjedna, 01. svibnja, župan Tomašević nazočio je obilježavanju 20. godišnjice vojno-redarstvene "Bljesak" u Okučanima te je istoga dana položio vijence i zapalio svijeće u Lipiku i Pakracu povodom Bljeska i Dana branitelja grada Pakraca. 

Pročitano 3986 puta