Srijeda, 08 Travanj 2015 10:11

Učenici Osnovne škole "Mladost" iz Jakšića kod župana

Župan Alojz Tomašević danas je u Županijskoj vijećnici primio ravnatelja, učitelje i učenike četvrtih razreda Osnovne škole "Mladost" iz Jakšića i područnih škola Cerovac, Rajsavac, Tekić, Trapari i Treštanovci. "Iznimna mi je čast što mogu poželjeti dobrodošlicu u ovu predivnu vijećnicu vama djeco,vašem ravnatelju i vašim učiteljima. Vi ste naša budućnost i možda neki od Vas budu vijećnici ili župani, ali najvažnije je da odrastete u dobre ljude na ponos vaših roditelja i zajednice u kojoj živite. Mi ćemo sve učiniti kako bi vaše odrastanje i školovanje učinili što boljim" rekao je tom prigodom župan Tomašević. Ravnatelj Boško Obradović  zahvalio je županu na prijemu, a učenici  su županu postavljali pitanja.

Pročitano 3252 puta