Utorak, 23 Prosinac 2014 11:39

Župan potpisao ugovore sa novim stipendistima Požeško - slavonske županije

Danas je u Županijskoj vijećnici župan Alojz Tomašević potpisao ugovore sa novim stipendistima Požeško - slavonske županije. Ugovore su danas potpisali: Nikolina Lednicki iz Požege, studentica Komunikologije i povijesti na Hrvatskim studijima u Zagrebu, Jelena Budimir iz Kutjeva, studentica na PMF-u u Osijeku, Matej Peharda iz Požege, student Hrvatskog jezika i književnosti u Osijeku, Antun Tonko Jakobović iz Požege, student Medicinskog fakulteta u Zagrebu, Bernardica Štancl iz Pleternice, Tomislav Hrgović iz Požege, student Kineziološkog fakulteta u Zagrebu, Roberto Šimunović iz Požege, student Prehrambeno - tehnološkog fakulteta iz Osijeka, Irena Stanković iz Čaglina, studentica Učiteljskog studija u Zadru, Valerija Šakić iz Trenkova, studentica Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu, Marija Bošnjak iz Lukača, studentica Medicinskog fakulteta u Rijeci, Petar Jagodić iz Požege, student matematike u Osijeku, Josip Pavić iz Kaptola, student na Veleučilištu u Slavonskom Brodu, Tihana Kaćera iz Badljevine, studentica engleskog jezika i književnosti u Zadru, Eva Petrović iz Brestovca, studentica njemačkog i talijanskog jezika u Zadru, Daniel Čorak iz Požege, student Medicinskog fakulteta iz Osijeka, Ines Mišić iz Pleternice, studentica Fakulteta političkih znanosti u Zagrebu, Nikolina Ivezić iz Požege, studentica na PMF-u u Zagrebu, Tamara Kordovan iz Pleternice, studentica na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu, Ana Maria Andrijević iz Požege, studentica talijanskog jezika u Zadru, Ena Krnčević iz Požege, studentica Likovne akademije u Osijeku, Marko Dijaković iz Kuzmice, student na Visokoj tehničkoj školi u Bjelovaru, Antun Rotar iz Pleternice, student na Fakultetu prometnih znanosti u Zagrebu, Marko Jakić iz Novog Sela, student na Tehničkom fakultetu u Rijeci i Tomislav Gržan iz Požege, student Šumarskog fakulteta u Zagrebu. Požeško - slavonska županija trenutno stipendira 62 studenta.

Fotogalerija - Stipendisti Požeško - slavonske županije za 2014/15 godinu

Pročitano 4924 puta