Ponedjeljak, 22 Prosinac 2014 14:20

Gospodarstvenici Požeško-slavonske županije kod župana Tomaševića

Na poziv župana Alojza Tomaševića danas su se u  Županijskoj vijećnici okupili gospodarstvenici Požeško - slavonske županije. Župan Tomašević izvijestio je prisutne o projektima i rezultatima u 2014. godini te planovima i ciljevima za iduću godinu. Najavio je velike projekte značajne za razvoj gopodarstva, turizma i kulture u Požeško - slavonskoj županiji koje će realizirati uz pomoć sredstava iz fondova Europske unije. "Važni projekti za našu županiju su: lječilišno - rekreacijski centar Pakrac-Lipik-Daruvar vrijednost 40 milijuna kuna, kuća graševine -  7 milijuna eura, sportska dvorana Gimnazija, aglomeracija Požega, aglomeracija Pleternica, akumulacija Šumetlica, kanalizacija Kaptol, akumulacija Kamenska, tvornica stakla Lipik" nabrojio je samo neke od projekata župan Tomašević. Na kraju sastanka župan Tomašević zahvalio je gospodarstvenicima na dosadašnjoj izvrsnoj suradnji i poželio im sretne blagdane i još uspješniju 2015. godinu.

Pročitano 4445 puta