Petak, 19 Prosinac 2014 14:25

Djelatnici Županije i iduće godine bez božićnica i uskrsnica

Požeško - slavonski župan Alojz Tomašević, predsjednik Sindikata državnih i lokalnih službenika i namještenika Republike Hrvatske Boris Pleša i sindikalni povjerenik Županijskih ureda Požega Ljuban Čolić potpisali su danas dodatak Kolektivnom ugovoru za zaposlene u Upravnim tijelima Požeško - slavonske županije od 30. travnja 2013. godine prema kojemu i iduće godine djelatnici neće dobiti regres, božićnicu i uskrsnicu. Podsjetimo, 09. siječnja 2014. godine potpisan je dodatak Kolektivnom ugovoru prema kojemu su se djelatnicima Požeško - slavonske županije plaće umanjile za 10% i prema kojemu za godinu koja je na izmaku također nisu dobili regres, božićnicu i uskrsnicu. Župan Tomašević zahvalio je djelatnicima na razumijevanju u nadi da će 2016. godina donijeti pozitivne promjene za cjelokupno gospodarstvo Požeško - slavonske županije.

Pročitano 3863 puta