Petak, 19 Prosinac 2014 13:48

Župan otvorio radove na izgradnji sustava odvodnje u općini Kaptol

Požeško - slavonski župan Alojz Tomašević danas je otvorio radove na izgradnji sustava odvodnje i pročišćavanja otpadnih voda za naselja Golobrdo i Češljakovce. Nakon problema koje su imali sa projektom zbog propasti odabranog izvođača napokon se počelo sa izgradnjom. "Napokon, iz drugog pokušaja, počinjemo danas sa izgradnjom sustava odvodnje i pročišćavanja otpadnih voda za naselja naše općine, Golobrdo i Češljakovce. Projekt se financira sredstvima iz IPARD - a mjere 301, a cjelokupan iznos bez PDV-a je 4,7 milijuna kuna" rekao je prigodom otvaranja radova načelnik općine Kaptol Mile Pavičić. Župan Tomašević čestitao je načelniku i njegovim suradnicima na izvrsnim projektima koje kandidiraju i provode  te istaknuo kako upravo takvi projekti dokazuju važnost postojanja jedinica lokalne i područne samouprave. Izvođač radova je tvrtka Vodoprivreda Vinkovci d.d., a završetak se predviđa za početak devetog mjeseca iduće godine.

Pročitano 3712 puta