Ponedjeljak, 24 Studeni 2014 13:51

Nagrada Simply the best

Danas je u Požeško – slavonskoj županiji održana tiskovna konferencija na kojoj su predstavljeni dobitnici nagrade „Simply the best“ u 2014. godini.  „Simply the best“ nagrade dodjeljuje Udruga hrvatskih putničkih agencija i časopis Way to Croatia za kreativan razvoj turističkih proizvoda te oblikovanje i unapređenje sadržaja turističke ponude u nekoliko kategorija. Nagradu „Simply the best“ osvojila su dva projekta koje je nominirala Turistička zajednica Požeško – slavonske županije: Gradski muzej Požega za projekt „Muzej u loncu“ i  OPG Štefica Pilaš iz Viškovaca za projekt „Kukuruzni labirint“. Župan Alojz Tomašević čestitao je dobitnicima nagrade i zahvalio im što svojim projektima pronose ime Požeško – slavonske županije diljem Hrvatske i Europe. Dobitnicima nagrade čestitale su gradonačelnica Pleternice Antonija Jozić, direktorica turističke zajednice Požeško – slavonske županije Maja Jakobović i direktorica turističke zajednice Grada Požege Silvija Podoljak.

Pročitano 4690 puta