Ponedjeljak, 29 Rujan 2014 10:57

"Skriveno blago Požege" - projekt Tehničke škole

Protekloga vikenda ministar turizma Darko Lorencin posjetio je Obrtničku i Tehničku školu u Požegi. Razlog posjeta bio je projekt "Skriveno blago Požege" koje je Ministarstvo turizma financiralo sa 24.440,00 kuna. Ministra Lorencina dočekali su požeško - slavonski župan Alojz Tomašević i njegov zamjenik Ferdinand Troha, gradonačelnik Požege Vedran Neferović, ravnatelji Tehničke i Obrtničke škole sa suradnicima te direktorice Turističke zajednice Požeško - slavonske županije i grada Požege. Župan Tomašević zahvalio se ministru na dolasku i rekao kako se nada većoj pomoći i podršci ministarstva kojim upravlja. Nakon kratkih obraćanja uzvanika projekt su predstavili učenici koji su na njemu radili: Monika Pavić, Denis Jagodić, Michel Jakić, Jan Jurković, Ivan Kerepčić, Nives Kozeljac, Boris Kukić, Matej Mikac, Dino Musić, Patrik Oroz, Alen Puđ, Luka Šporčić te mentori profesori Bojan Sikirica i Hrvoje Mikolčević. Više o projektu može se pronaći na www.blagopozege.org.

Pročitano 4040 puta