Petak, 05 Rujan 2014 02:00

Svečano obilježen Dan grada Kutjeva

Protekloga vikenda odavanjem počasti poginulim hrvatskim braniteljima i Svečanom sjednicom gradskog vijeća započelo je obilježavanje Dana grada Kutjeva. Svečanoj sjednici nazočili su saborski zastupnici Franjo Lucić i Dražen Đurović, požeško - slavonski župan Alojz Tomašević, predsjednica Županijske skupštine Mirela Mezak Stastny, zamjenici župana Ferdinand Troha i Željko Jakopović, gradonačelnik grada Kutjeva Josip Budimir, gradonačelnica grada Pleternice Antonija Jozić i mnogi drugi. U svom obraćanju uzvanicima župan Tomašević je rekao: "Čestitam mladom gradonačelniku Kutjeva na dosadašnjih pet mjeseci obnašanja svoje dužnosti i ovim putem ga pohvaljujem na svemu učinjenom za dobrobit svoga grada. Zajedničkim snagama moramo ići naprijed za dobrobit grada Kutjeva, Požeško - slavonske županije i naše prelijepe Slavonije". Na Svečanoj sjednici dodijeljena su godišnja piznanja grada Kutjeva. Priznanja su dobili: Vlada pokrajine Tirol, DVD Vetovo, Anita Katić, Tomislav Ivčetić i Tomislav Ašenbrener. Svečanost obilježavanja Dana grada Kutjeva završava danas, na blagdan Male Gospe, euharistijskim slavljem koje će predvoditi požeški biskup msgr. Antun Škvorčević.

Pročitano 4142 puta