Petak, 11 Srpanj 2014 14:30

Župan obišao gradilišta na pakračkom području

Župan Alojz Tomašević obišao je danas zajedno sa Mijom Jozakom, ravnateljem Županijske uprave za ceste te gradonačelnikom grada Pakraca Davorom Huškom te Davorom Novincem, ravnateljem Hrvatskih voda, ispostava Daruvar, dionicu makadamske ceste u dužini od 400 metara koju će modernizirati, odnosno presvući novi asfaltni sloj na pakračkom području.
Ujedno su obišli izgradnju mosta preko rijeke Bijele, koju izvode Hrvatske vode iz Daruvara, a služit će za pristup poljoprivrednim površinama kojima će tim mostom biti skraćen pristup za otprilike 8 kilometara. Radove na izgradnji mosta, u vrijednosti od 300 tisuća kuna, pokrit će grad Pakrac i Hrvatske vode, pri tom će grad Pakrac izdvojiti 150 tisuća kuna, a ostatak Hrvatske vode.

Pročitano 3633 puta