Srijeda, 09 Srpanj 2014 09:56

Sastanak na temu Županijske razvojne strategije - tim za ruralni razvoj, poljoprivredu i zaštitu okoliša

Danas je u Županijskoj vijećnici održan sastanak tima za ruralni razvoj, poljoprivredu i zaštitu okoliša u cilju izrade Županijske razvojne strategije. Ovo je jedan u nizu sastanaka radnih timova koji sudjeluju u izradi Županijske razvojne strategije. Uz župana Alojza Tomaševića i zamjenika župana Željka Jakopovića sastanku su nazočili članovi Regionalne razvojne agencije Panora, ravnatelj Javne ustanove za upravljanje zaštićenim područjem Požeško-slavonske županije – Ivica Samarđić te poljoprivrednici i predstavnici institucija i udruga s područja županije. Nakon obrade prikupljenih podataka za SWOT analizu, odnosno snaga, slabosti, prilika i prijetnji vezanih uz ovo područje Razvojne strategije, nazočni su zajedničkim radom unutar grupa napravili konačnu SWOT analizu i analizu stanja. Tim očekuje još niz sastanaka i aktivnosti do završetka kvalitetnog i primjenjivog razvojnog dokumenta.

Pročitano 5855 puta