Srijeda, 09 Srpanj 2014 08:25

Predstavnici Končara posjetili Požeško - slavonsku županiju

Župan Alojz Tomašević u Velikoj županijskoj vijećnici ugostio je predsjednika uprave Končara, gospodina Darinka Bagu sa suradnicima. Sastanku su prisustvovali i saborski zastupnik Franjo Lucić, zamjenici župana Ferdinand Troha i Željko Jakopović te gradonačelnik Požege Vedran Neferović, gradonačelnica Pleternice Antonija Jozić. Na sastanku se razgovaralo o obnovi male hidroelektrane na Zvečevu, budući da već postoji dio infrastrukture vrijednost investicije je oko milijun kuna. Razgovaralo se i o obnovi odmarališta u Novom Zvečevu kako bi se turistička ponuda županije proširila na cijelu godinu. Predstavnici Končara posjetili su i grad Pleternicu te donirali kućanske aparate stradalima od poplava. Vrijednost donacije je oko 220.000 kuna, donirano je 99 perilica za rublje i električnih štednjaka, a uskoro će dovesti i 50 hladnjaka. Predstavnici Končara posjetili su i malu hidroelektranu u Pleternici te naglasili njenu unikatnost i ekonomsku učinkovitost. Predsjednik uprave Darinko Bago istaknuo je i uspješnu suradnju s dvije požeške tvrtke – Plamen i Magma. Nakon sastanka, predstavnici Končara te župan sa suradnicima posjetili su tvrtku Plamen.

Pročitano 4157 puta