Ponedjeljak, 16 Lipanj 2014 14:44

U Požegi održan Sajam projekata

U organizaciji Regionalne razvojne agencije Požeško - slavonske županije  Panora d.o.o. u požeškoj Gimnaziji danas je održan "Sajam projekata". Požeško - slavonski župan Alojz Tomašević otvorio je sajam  koji je za cilj imao upoznati javnost s provedenim projektima na području Požeško - slavonske županije financiranim iz fondova Europske unije, kao i pokazati primjere dobre prakse te stvoriti preduvjete za umrežavanje i potencijalna partnerstva. Događaj je bio organiziran u sklopu projekta "U srcu Europe", financiranog iz EU programa IPA INFO 2012. Svrha navedenog projekta je podizanje svijesti i povjerenja stanovnika Slavonije u EU strategije, politike i programe fondova. Na Sajmu je održano nekoliko prezentacija među kojima i  prezentacija projekta "U srcu Europe" - nositelj projekta Europski dom Slavonski Brod. Prezentacije o provedenim i budućim projektima održali su: Požeško-slavonska županija i Regionalna razvojna agencija PSŽ, Grad Pleternica i Poduzetnički centar Pleternica, Grad Pakrac i Poduzetnički centar Pakrac, Grad Lipik i lipička razvojna agencija LIRA, Hrvatski zavod za zapošljavanje Područni ured Požega, Pučko otvoreno učilište "Obris", Tehnička škola Požega i Veleučilište u Požegi.

Pročitano 4253 puta