Petak, 13 Lipanj 2014 19:44

Župan posjetio naše vatrogasce na poplavljenom području

Župan Alojz Tomašević obišao je danas jedanaest vatrogasaca sa područja Požeško - slavonske županije koji su prije pet dana otišli na čišćenje poplavljenog Rajevog Sela kod Gunje. Vatrogasci rade na ispumpavanju zgrada, kuća, bunara, uklanjanju uginulih životinja i svemu što je potrebno. Župan Tomašević, nakon obilaska vatrogasaca i razgovora sa mještanima Rajevog Sela, rekao je kako su naši vatrogasci vrijedni i na usluzi mještanima koji se što prije žele vratiti u svoje domove. "Razmjere katastrofe koja se ovdje dogodila možemo vidjeti tek kada ovdje dođemo. Ljudi rade na tome da se što prije vrate u svoja dvorišta, da nastave sa normalnim životom i mi im u tome želimo pomoći. Smatrao sam svojom obvezom da obiđem naše vatrogasce, pružim im podršku jer oni, od kada su došli, neprestano rade, pomažu, profesionalno izvršavaju svoje zadatke" dodao je župan. Požeško - slavonski vatrogasci na poplavljenom području ostaju do nedjelje.

Pročitano 3445 puta