×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 689
Utorak, 20 Svibanj 2014 02:00

Održana 7. sjednica Županijske skupštine

Danas je u Županijskoj vijećnici održana sedma sjednica Županijske skupštine Požeško – slavonske županije. Na Sjednici se raspravljalo o slijedećim točkama dnevnog reda: 1. Godišnji izvještaj o izvršenju proračuna Požeško-slavonske županije za razdoblje od 01. siječnja do 31.12.2013. godine 2. Godišnji izvještaj o izvršenju financijskog plana Županijske uprave za ceste Požeško-slavonske županije za 2013. godinu 3. a) Stanje zaštite i spašavanja na području Požeško-slavonske županije za 2013. g. b) Smjernice za organizaciju i razvoj sustava zaštite i spašavanja na području Požeško-slavonske županije u 2014. godini 4. Prijedlog Odluke o osnivanju Srednje škole Pleternica 5. Suglasnost na odluku Školskog odbora OŠ „ Dragutina Lermana“ Brestovac o darovanju nekretnine Područne škole u Oljasima 6. Prijedlog Odluke o promjeni sjedišta Glazbene škole Požega 7. Prijedlog Rješenja o razrješenju i imenovanju člana Županijskog povjerenstva za procjenu šteta od elementarnih nepogoda Požeško-slavonske županije 8. Prijedlog Odluke o izmjeni i dopuni Odluke o izradi ciljanih izmjena i dopuna prostornog plana Požeško-slavonske županije Usvajanjem Odluke o osnivanju Srednje škole u Pleternici većinom glasova već od ove jeseni nastavu u Pleternici mogli bi pohađati učenici kombiniranih zanimanja konobar – kuhar. Idući tjedan očekuje se dolazak komisije Ministarstva prosvjete koja će utvrditi postoje li uvjeti za osnivanje Srednje škole u Pleternici.

Pročitano 3797 puta