×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 689
Petak, 09 Svibanj 2014 02:00

Srednjoškolci iz Italije u posjetu Požeško - slavonskoj županiji

Danas je u Županijskoj vijećnici zamjenik župana za društvene djelatnosti  Ferdinand Troha primio srednjoškolce iz Italije, njihove profesore te ravnatelja i profesore Tehničke škole iz Požege. Talijanski učenici polaznici su projekta mobilnosti "Moj grad u tvojim očima", domaćin im je Tehnička škola koja je ujedno i nositelj projekta.

"Prijavili smo se na natječaj Agencije za mobilnost i program Europske unije i dobili sredstva za provedbu programa mobilnosti Comenius u iznosu od 24 tisuće eura. Učesnici projekta, srednjoškolci iz Italije, boravit će u Požeško - slavonskoj županiji dva tjedna, a uzvratni posjet požeških srednjoškolaca Italiji planira se u mjesecu rujnu ove godine" rekao je ravnatelj Tehničke škole Zoran Galić.

Pročitano 3763 puta