×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 689
Četvrtak, 20 Ožujak 2014 15:46

Svečanom sjednicom obilježen Dan grada Pakraca

Na blagdan Svetog Josipa povodom Dana grada u Pakracu je održana Svečana sjednica Gradskog vijeća. Sjednici su prisustvovali  ministar Gordan Maras, saborski zastupnik Franjo Lucić, požeško - slavonski župan Alojz Tomašević, zamjenici župana, veleposlanik Japana u Hrvatskoj, gradonačelnici i načelnici te ostali uzvanici.

Sjednicom je predsjedao Zoran Krejči, predsjednik Gradskog vijeća, a gradonačelnik Pakraca Davor Huška prigodnim govorom obratio se uzvanicima. Župan Tomašević u svom obraćanju osvrnuo se na bogatu povijest Pakraca i Domovinski rat te zahvalio hrvatskim braniteljima na stvaranju Domovine. Također je svim Pakračankama i Pakračanima čestitao dan njihova grada.

Na Sjednici je uručeno šest javnih priznanja koja su dobili hrvatski branitelj Ivica Mateš, Udruga specijalne policije iz Domovinskog rata, ministar Gordan Maras, Petar Božić, Tihomir Tomčić i Urs Weber.

Pročitano 3724 puta