Utorak, 27 Siječanj 2015 14:45

Predstavnici Vlade Tirola u posjetu Požeško – slavonskoj županiji

Zamjenik župana Željko Jakopović danas je primio Petera Logara – koordinatora za humanitarnu pomoć Vlade Tirola i Klausa Erlera – zapovjednika i operativca profesionalnih vatrogasaca Vlade Tirola kako bi im zahvalio na dosadašnjim donacijama dobrovoljnim vatrogasnim društvima s područja naše županije i na odličnoj suradnji posljednjih šest godina. Željko Petrović, predsjednik Hrvatske vatrogasne zajednice Požeško – slavonske županije istaknuo je kako je vrijednost do sada donirane opreme 1.200.000 eura kojom je gotovo u potpunosti opremljeno deset središnjih društava i nekoliko manjih društava. Danas i sutra gosti iz Austrije obići će svih deset središnjih društava na  području naše županije i vidjeti što još nedostaje kako bi se kroz buduću suradnju riješili i ti nedostatci pod uvjetom da središnja društva pomognu manjim društvima.

Pročitano 6211 puta