×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 689
Utorak, 18 Ožujak 2014 12:25

Požeško - slavonska županija sve interesantnija investitorima

Požeško - slavonski župan Alojz Tomašević danas je u svome uredu primio investitore zainteresirane za ulaganje u ZRC Lipik. Vlasnica tvrtke "Energy Invest" iz Luxembourga Beata Hoppe - Kassner sa svojim suradnicima tijekom jučerašnjega dana posjetila je grad Lipik kako bi porazgovarala i vidjela u kojemu obliku je moguća suradnja i ulaganje u ZRC Lipik.

Tvrtka "Energy Invest" realizirala je preko stotinu projekata u Poljskoj i Luxembourgu i sada, ulaskom Republike Hrvatske u Europsku uniju,  vide mogućnost ulaganja u Hrvatsku. Grad Lipik je poznat po toplicama i lječilištu te su se zbog toga odlučili ulagati u Lipik.

"Projektima dajem potporu pogotovo ako su proizvodni jer dovode do novih zapošljavanja i svim investitorima kod mene su vrata uvijek otvorena. Izuzetno mi je drago što ste odlučili ulagati u našoj županiji, gradu Lipiku koji je teško stradao u Domovinskom ratu i potrebni su mu projekti da vrati stari sjaj" rekao je tom prigodom župan Tomašević.

Pročitano 9255 puta