Srijeda, 22 Lipanj 2016 21:34

Nogometni turnir Udruge specijalne policije Trenk

U organizaciji Udruge specijalne policije Trenk na igralištu restorana Sara u Požegi održan je tradicionalni nogometni turnir šestu godinu zaredom. Nogometni turni obogatili su gosti iz Virovitice te dvije momčadi ženskih ekipa te još sedamnaest ekipa u nekoliko uzrasnih kategorija s područja Požeško-slavonske županije. Turnir je humanitarnog karaktera, a sva prikupljena sredstva namijenjena su za potporu obiteljima poginulih pripadnika specijalne policije u Domovinskom ratu te članovima udruge kojima je neophodna potpora. Željko Grgić, predsjednik Udruge Trenk pozdravio je više od stotinu sudionika turnira, a među gostima su bili požeško-slavonski župan Alojz Tomašević, njegov zamjenik Ferdinand Troha, gradonačelnik Požege Vedran Neferović i načelnik općine Jakšić Ivica Kovačević. „Zajedno u ratu, zajedno u miru jedan je od slogana koji daje smisao ovakvim druženjima u čemu vas podržavam  i kao župan, suborac i prijatelj. U vrijeme Domovinskog rata gotovo nitko nam nije davao šansu niti je vjerovao da ćemo u ratu pobijediti. Situaciju možemo usporediti sa jučerašnjom utakmicom naše reprezentacije koja je pokazala da Hrvati kada je najteže i kada su zajedno mogu pobijediti i najjačeg protivnika, na zadovoljstvo i dobrobit cijelog naroda“ – rekao je župan Tomašević koji je početnim udarcem na utakmici limača otvorio turnir.

Pročitano 5831 puta