Četvrtak, 26 Svibanj 2016 22:08

Dani otvorenih vrata i proslava punoljetnosti Udruge Mi

Manifestacija Dani otvorenih vrata udruga koju organizira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske godišnji je događaj koji se održava u cijeloj Hrvatskoj s ciljem informiranja javnosti o radu udruga u lokalnoj i široj zajednici. Bogatim trodnevnim programom manifestaciji se pridružila Udruga Mi – roditelja i djece s poteškoćama u razvoju koja je jučer proslavila 18. rođendan, a tom prigodom prisustvovao je zamjenik župana Ferdinand Troha koji je čestitao Udruzi 18. rođendan i dao podršku svim zaposlenicima, volonterima i roditeljima uz obećanje kako će Požeško-slavonska županija i dalje u okviru svojih mogućnosti pomagati Udruzi. Dani otvorenih vrata udruga su prilika da građani sudjeluju u brojnim kreativnim radionicama, predavanjima, predstavama, akcijama, te se upoznaju s različitim društveno korisnim projektima i programima, ali i mogućnostima volontiranja u udrugama.Udruga MI broji više od 50 članova za koje organiziraju brojne prigodne i kreativne radionice tri puta u tjednu u trajanju od tri sata. Članovi Udruge na rođendanu recitirali su pjesme te su izveli plesne i glazbene točke. Prostor udruge uredili su svojim likovnim djelima. Brojni gosti i roditelji članova svojim sudjelovanjem obogatili su proslavu, a na kraju programa predsjednik udruge Dario Salak svečano je razrezao rođendansku tortu.

 

Pročitano 6358 puta