Srijeda, 17 Veljača 2016 07:32

Proslava Valentinova za dugovječnije bračne parove

Povodom Valentinova u organizaciji Grada Požege održana je tradicionalna proslava za bračne parove koji su navršili pedeset ili više godina braka. Na proslavi je prisustvovalo 85 bračnih parova s područja grada Požege, a domaćin proslave bio je gradonačelnik Vedran Neferović uz zamjenike Marija Pilona i Darka Puljašića. Proslavi je također prisustvovao zamjenik župana Ferdinand Troha koji je izjavio „Večeras svjedočimo dugoj, lijepoj i utješnoj ljubavi kao i vašoj skladnosti obiteljskog života. Vjerujem kako ćete danas ovdje provesti lijepe trenutke, drago mi je da sam danas s vama i želim vam puno sreće, Božjeg blagoslova, da uživate još puno godina zajedno sa svojim obiteljima i svojim unucima“.

Pročitano 3574 puta