Utorak, 16 Prosinac 2014 13:59

Dodjela nagrada učenicima osnovnih i srednjih škola

Danas je u Županijskoj vijećnici održan božićni prijem za učenike, nastavnike i ravnatelje osnovnih i srednjih škola koji su na državnim natjecanjima ostvarili zapažene rezultate. Učenike i mentore  ugostili su zamjenik župana Ferdinand Troha, pročelnica odjela za društvene djelatnosti Vesna Vlašić i viša savjetnica u odjelu za društvene djelatnosti Ana Pirović. Pohvalnice je dobilo 75 učenika osnovnih i 60 učenika srednjih škola, a njihovim mentorima uručene su zahvalnice i prigodni pokloni. Županija je učenicima koji su osvojili prva, druga i treća mjesta na državnim natjecanjima uručila  novčane nagrade u iznosu od 250, 200 i 150 kuna, a škole su nagrađene s 1500, 1200 i 1000 kuna. Zamjenik župana Ferdinand Troha čestitao je nagrađenim učenicima i mentorima na izvrsnosti, pozvao ih da i u budućnosti predstavljaju županiju u najboljem svjetlu i zaželio svima sretne božićne i novogodišnje blagdane.

Fotogaleriju možete pogledati na: Dodjela nagrada učenicima osnovnih i srednjih škola

Pročitano 3566 puta