Srijeda, 18 Lipanj 2014 14:31

Sastanak župana s ravnateljima osnovnih i srednjih škola Požeško – slavonske županije

Danas je u Županijskoj vijećnici održan sastanak na kojem su župan Alojz Tomašević, zamjenik župana Ferdinand Troha i pročelnica za društvene djelatnosti Vesna Vlašić primili ravnatelje osnovnih i srednjih škola kojima je osnivač Požeško – slavonska županija. Na sastanku se razgovaralo o aktualnom stanju u osnovnim i srednjim školama te projektima koje su škole provele i koje će u budućnosti kandidirati na natječajima. Osnovne škole s područja županije, njih ukupno 11, predstavilo je 51 projekt od kojih su neki već realizirani dok su drugi u početnoj fazi ili fazi realizacije dok je 8 srednjih škola predstavilo 36 projekata. Župan Tomašević obratio se ravnateljima i pohvalio njihovo djelovanje, ali i upozorio da se neke stvari trebaju mijenjati i ubrzati. Pozvao ih je na suradnju s regionalnom razvojnom agencijom Panora i Požeško – slavonskom županijom.

Pročitano 4006 puta