×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 689
Srijeda, 14 Svibanj 2014 10:08

Obilježen Dan požeške gimnazije

Učenici Gimnazije u Požegi prigodnim su  programom obilježili Dan škole i Dan Europe, 08. svibnja. U ime Požeško – slavonske županije nazočnima se obratio zamjenik župana za društvene djelatnosti Ferdinand Troha te učenicima i profesorima čestitao Dan škole. Program je bio bogat scenskim nastupima i pjesmom, a sve je završilo milenijskom fotografijom oko 800 učenika na temeljima buduće školske dvorane. „Zajedničkom fotografijom na temeljima buduće školske dvorane želimo poručiti da nam je ona prijeko potrebna.

Zahvalni smo što danas na Dan Europe slavimo i mi svoj dan i što kao članica Europske unije možemo računati na sredstva iz EU fondova“ naglasio je ravnatelj Gimnazije u Požegi pavle Bucić.

Pročitano 4140 puta