Odsjek za prostorno uređenje, graditeljstvo i zaštitu okoliša

• Maja Krejčir, mag. ing. aedif. Viši savjetnik za prostorno uređenje i graditeljstvo
    Telefon: 290-266
  • Ljerka Škritek, inž. građevinarstva Stručni suradnik za graditeljstvo
    Telefon: 290-234
  • Renata Obradović, dipl. oec. Viši savjetnik za zaštitu okoliša
    Telefon: 290-212
  • Jadranka Devčić, bacc. ing. građ. Stručni suradnik za prostorno uređenje
    Telefon: 290-239
  • Petar Matijević, struč. spec. admin. publ. Viši referent za prostorno uređenje
    Telefon: 290-267
  • Josip Vrbica, inž. građevinarstva Stručni suradnik za graditeljstvo
    Telefon: 440-422
  • Tomislav Marinović, bacc. ing. aedif. Voditelj Odsjeka
    Telefon: 290-268
  • Josip Markulin, mag. ing. aedif. Viši savjetnik za prostorno uređenje i graditeljstvo
    Telefon: 290-268
  • Milan Ivanko, inž. građevinarstva Viši referent za prostorno uređenje
    Telefon: 290-234
  • Antonija Jaroš, bacc. oec. Viši referent za zaštitu okoliša
    Telefon: 290-212
  • Zvonimir Miškić, bacc. ing. agr. Viši referent za poslove s nekretninama
    Telefon: 290-211
  • Krunoslav Miholić, bacc. ing. aedif. Viši referent za prostorno uređenje
    Telefon: 440-421
  • Irma Ožbolt, univ. bacc. ing. geod. Viši referent za prostorno uređenje
    Telefon: 440-419
  • Nikolina Stanić mag.geogr. Viši savjetnik za prostorno uređenje i graditeljstvo

Telefon: 290-266