Prisjećanje na poginule branitelje u Domovinskom ratu

udruga_roditelja-1Požeška Udruga roditelja poginulih branitelja u Domovinskom ratu danas je održala redovitu izvještajnu i izbornu skupštinu u Požegi, a prethodili su joj polaganje vijenaca na Trgu 123. brigade kod spomenika poginulim hrvatskim braniteljima te sveta misa za sve poginule u Domovinskom ratu služena u franjevačkoj crkvi sv. Duha. Na Trgu 123. brigade vijenac su uza spomen obilježje položili predstavnici spomenute udruge roditelja te Požeško-slavonske županije.

udruga_roditelja-2

Ispred Požeško-slavonske županije vijenac su položili i svijeću zapalili tajnik Županije Željko Obradović, Miroslav Bagarić iz Županijskoga ureda za hrvatske branitelje iz Domovinskoga rata te Slaven Paponja iz Ureda župana.

udruga_roditelja-4