Županijske sportske igre UDVDR-a po sedmi put

udvdr_-_igre_-_1Sedme Županijske sportske igre Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskoga rata (UDVDR) Republike Hrvatske, podružnice Požeško-slavonske županije održane su danas u Kaptolu. Tradicionalne sportske igre UDVDR-a čiji je domaćin ove godine bio ogranak spomenute udruge iz Kaptola, okupio je natjecatelje iz cijele županije koji su se natjecali u malom nogometu, stolnom tenisu, šahu, povlačenju užeta, streljaštvu i kuglanju.

udvdr_-_igre_-_2

Sportske igre dragovoljaca i veterana Domovinskoga rata iz Požeško-slavonske županije otvorio je županov zamjenik za društvene djelatnosti Željko Jakopović, još se jednom zahvalivši hrvatskim braniteljima na svemu učinjenom u stvaranju hrvatske države, izrazivši zadovoljstvo što se branitelji i kroz vid sportskih igara i dalje druže i pokazuju zajedništvo. Otvaranju je sportskih igara UDVDR-a ispred naše Županije nazočio i županov zamjenik za društvene djelatnosti Ferdinand Troha.

udvdr_-_igre_-_3