Vatrogasci kod župana Aladrovića i dožupana Trohe

pohvala_01Budući da zbog spriječenosti nisu mogli nazočiti izvještajnoj skupštini Vatrogasne zajednice Požeško-slavonske županije, požeško-slavonski župan Marijan Aladrović i njegov zamjenik za društvene djelatnosti Ferdinand Troha danas su dobili pohvale za zalaganje u razvoju vatrogastva od Županijske vatrogasne zajednice. Pohvale im je uručio Željko Petrović, predsjednik Vatrogasne zajednice Požeško-slavonske županije, izvijestivši ih tom prigodom u kratkim crtama o radu i planovima zajednice.

pohvala_02

Uz njega je s čelnicima Požeško-slavonske županije bio i Josip Ugrin, Županijski vatrogasni zapovjednik. Podsjetimo, na prošlotjednoj godišnjoj skupštini Županijske vatrogasne zajednice našu su Županiju predstavljali županov zamjenik za gospodarstvo Željko Jakopović koji se i obratio okupljenima te predsjednik Županijske skupštine prof.dr.sc. Radoslav Galić te su im tom prigodom također uručene pohvale.