Na uličnoj utrci uz Dan županije preko 600 djece

ulicna_trka-1Preko šest stotina učenika osnovnih i srednjih škola s područja Požeško-slavonske županije, ali i polaznika dječjih vrtića bilo je sudionicima tradicionalne ulične utrke središtem Požege koju je u čast Dana Požeško-slavonske županije i ove godine provela Županijska zajednica sportskih saveza i udruga. Okupljene trkače i ove je godine pozdravio županov zamjenik za društvene djelatnosti Ferdinand Troha koji je najboljima uručio i zaslužene medalje, pisana priznanja te nagrade.

Pogledajte fotogaleriju s ove popularne utrke:

ulicna_trka-10

ulicna_trka-8

ulicna_trka-9

ulicna_trka-11

ulicna_trka-12

ulicna_trka-14

ulicna_trka-13

ulicna_trka-2

ulicna_trka-3

ulicna_trka-4

ulicna_trka-5

ulicna_trka-6

ulicna_trka-7

ulicna_trka-15

ulicna_trka-16

ulicna_trka-17