Tehnička škola organizirala seminar o EU fondu IPA

skole-ipa-1Upravljanje projektnim ciklusima za IPA programe, naziv je dvodnevnoga seminara koji je danas započeo u zgradi Hrvatske gospodarske komore u Požegi za predstavnike osnovnih i srednjih škola Požeško-slavonske županije, a organizira ga požeška Tehnička škola. Predavanje o spomenutom europskom pretpristupnom fondu vode predstavnici Agencije za odgoj i razvoj iz Zagreba.

skole-ipa-3

Okupljene su uvodno pozdravili Vedran Neferović, ravnatelj Tehničke škole, zahvalivši se kao domaćin kolegama na dobrom odazivu uz nadu za uspješnim radom te županov zamjenik za društvene djelatnosti Ferdinand Troha, pozdravivši ih ispred Požeško-slavonske županije, također zaželjevši uspješan i koristan  seminar.

skole-ipa-4

Cilj je takvoga predavanja i radionice naučiti sudionike kako svoje ideje pretvoriti u projekte te kako ih realizirati, s krajnjim ciljem privlačenja bespovratnoga novca iz europskih fondova. Na seminaru će se tako dobiti osnovne informacije o pisanju projekata i apliciranju prema fondovima.

skola-ipa-5