Obilježavanje blagdana Svih svetih u Požegi

svisveti-1Obilježavajući blagdan Svih svetih i Dušni dan, Ured državne uprave u Požeško-slavonskoj županiji u ime Ministarstva obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti organizirao je danas ispred središnjega križa na groblju sv. Ilije u Požegi zajednički program i protokol obilježavanja blagdana Svih svetih i Dušnoga dana, polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća za sve poginule hrvatske branitelje i civilne žrtve Domovinskoga rata.

svisveti-2

Ispred Požeško-slavonske županije vijenac su položili i svijeću zapalili župan Marijan Aladrović te njegovi zamjenici Ferdinand Troha i Željko Jakopović.

svisveti-4

Tim povodom, u srijedu 2. studenoga u 17.30 sati u katedrali sv. Terezije Avilske u Požegi bit će služena sveta misa zadušnica za sve poginule hrvatske branitelje i civilne žrtve Domovinskoga rata.