Zavod za javno zdravstvo u borbi protiv droge

zavod_01Zavod za javno zdravstvo Požeško-slavonske županije, u suradnji sa Županijskim stručnim povjerenstvom za suzbijanje zlouporabe droga te Obiteljskim centrom Požeško-slavonske županije, Centrom za socijalnu skrb Požega, Policijskom upravom požeško-slavonskom, Udrugom Pet + i Stambenom zajednicom Sloboština, danas je organizirao obilježavanje Međunarodnoga dana borbe protiv zlouporabe droga u našoj županiji.

zavod_02

Tim je povodom u požeškoj pješačkoj zoni bio postavljen štand s promotivnim i edukacijskim letcima uz navedenu problematiku, a cijelu je akciju posjetio i obišao i županov zamjenik za društvene djelatnosti Ferdinand Troha.

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana borbe protiv zlouporabe droga, takav će štand biti postavljen i u Pakracu u četvrtak 30. lipnja 2011. godine, u vremenu od 9 do 11 sati.