U Trenkovu predstavljena knjiga o tamošnjem parku

trenkovo-1Javna ustanova za upravljanje zaštićenim područjem Požeško-slavonske županije, uz Općinu Veliku i njezinu turističku zajednicu te Osnovnu školu Vladimira Nazora iz Trenkova danas je u školskom prostoru Trenkovu, organizirala predstavljanje knjige o zaštićenom spomeniku parkovne arhitekture, poznatom trenkovačkom parku. Knjigu "Park u Trenkovu" napisali su mr.sc. Juraj Zelić te mr.sc. Tomislav Crnjac, ravnatelj spomenute županijske ustanove.

trenkovo-2

O zanimljivoj su knjizi, pak, govorili dr.sc. Ivica Samarđić te Goran Hruška, prof. Ispred Požeško-slavonske županije predstavljanju knjige, koje se poklopilo s obilježavanjem Dana škole u Trenkovu, nazočili su županovi zamjenici Željko Jakopović i Ferdinand Troha te pročelnica Ureda za društvene djelatnosti dr.sc. Vesna Vlašić.

trenkovo-3