Župan studentima dodijelio 17 županijskih stipendija!

stipendije_-_studentiPožeško-slavonski župan Marijan Aladrović na današnjoj je prigodnoj svečanosti dodijelio sedamnaest studentskih stipendija ispred Požeško-slavonske županije za novu akademsku godinu. Računajući tih sedamnaest stipendija, Požeško-slavonska županija u akademskoj godini 2010./11. ukupno će stipendirati 48 studenata, uz jednu stipendiju za nadarenog učenika, sjajnog informatičara požeške Gimnazije Ivana Katanića.

stipendije_-_studenti_01

Župan Aladrović potpisao je ugovore o stipendijama, što su učinili i nazočni studenti koji će tako dobivati po 800 kuna mjesečno.

stipendije_-_studenti_02

Stipendije su ove akademske godine dobili: Leon Marković, Toni Pavić, Dajana Čuljak, Jelena Petrušić, Ivana Katić, Martina Štimac, Ruža Grbeš, Dario Dostal, Luka Golub, Josipa Brkić, Tomislav Lombar, Kristina Mihaljević, Ankica Ivić, Kristina Mitrović, Josip Mance, Marina Perak, Marko Grbeš

stipendije_-_studenti_05

- Iako je bilo predviđeno dodijeliti osam stipendija, mi smo zbog velikog interesa i zbog činjenice koliko nam je znanje važno i potrebno, odlučili stipendirati novih sedamnaest studenata, a dodatna smo sredstva osigurali iz socijalnog programa. Želim vam svima uspješno studiranje i da se poslije, ukoliko to bude moguće, vratite raditi na područje naše županije - kazao je župan Aladrović.

stipendije_-_studenti_06

Na kraju se ispred studenata koji su postali novi županijski stipendisti, županu Aladroviću, njegovu zamjeniku za društvene djelatnosti Ferdinandu Trohi te svima iz županijske uprave zahvalio Požežanin Leon Marković, mladi student prve godine Medicinskoga fakulteta u Zagrebu.

stipendije_-_studenti_04