I Požežani dio skijaškoga spektakla na Sljemenu

sljeme_01U organizaciji Školskoga športskoga saveza Požeško-slavonske županije, profesorima tjelesnoga odgoja, koji pripremaju i dovode školske sastave na županijska sportska natjecanja, za nagradu se organizirao posjet Svjetskom skijaškom kupu, popularnoj Snježnoj kraljici na zagrebačkom Sljemenu. Požežani su tako u četvrtak 6. siječnja uživo bodrili Ivicu Kostelića koji je, podsjetimo, osvojio sjajno drugo mjesto u slalomskoj utrci.

sljeme

Požešku ekspediciju na Sljemenu (na fotografiji je dio Požežana koji su se organizirano zaputili prema Zagrebu) činilo je tridesetak profesora te nekoliko djece. Među onima koji su putovali app-ovim autobusom zajedno s profesorima  te uza stazu bodrili Ivicu Kostelića i ostale skijaše, bio je i Ferdinand Troha, županov zamjenik za društvene djelatnosti