Dominik Došen prva beba u našoj županiji u 2011.

beba_2011_01Mlada Požežanka Ana Došen prvoga je dana nove godine, točno pola sata iza ponoći rodila svoje prvo dijete, sina Dominika koji je na svijet došao ranije nego se očekivalo, ali je tako postao prvorođena beba u Požeško-slavonskoj županiji u 2011. godini. Tom je prigodom požeško-slavonski župan Marijan Aladrović sa svojim zamjenikom Ferdinandom Trohom obišao i darivao sretnu majku Došen i njezina sina.

beba_2011_02

Dominik je po rođenju bio težak 2,760 kg te dugačak 49 centimetara. Ono što je najvažnije, kako nam je kazala dr. Renata Rališ, voditeljica porođajnoga odjela Opće županijske bolnice Požega, i majka i sin su dobro.

beba_2011_03

Čestitavši na prinovi, župan je prigodno darivao majku Anu Došen te njezina sina Dominika, uručivši im ispred Požeško-slavonske županije, uz cvijeće, i dvije tisuće kuna.

beba_2011_04

Uza župana, njegova zamjenika te dr. Rališ, prvoga je stanovnika naše županije u 2011. godini obišao i ravnatelj OŽB-a Požega, dr. Željko Glavić.