Biskupova misa za korisnike Doma umirovljenika Velika

biskup_velika_01Požeški biskup, dr.Antun Škvorčević u Domu za starije i nemoćne u Velikoj služio je svetu misu pred korisnicima i zaposlenicima te ustanove, u zajedništvu s veličkim župnikom Marijom Sanićem, župnim suradnikom Pavlom Primorcem te tajnikom Goranom Lukićem. Na početku slavlja, biskupa je pozdravila ravnateljica Doma, Mirjana Novak, zahvalivši se na posjetu. Misi je nazočio i županov zamjenik za društvene djelatnosti Ferdinand Troha.

biskup_velika_02

Uz dožupana Trohu, Dom za starije i nemoćne u Velikoj ispred Požeško-slavonske županije, osnivača  spomenute ustanove, posjetila je i pročelnica Ureda župana Sandra Sekulić Pojer, dok je misnom slavlju nazočio i velički načelnik Vlado Boban, ujedno i predsjednik upravnoga vijeća Doma.

biskup_velika_03